Ta strona www używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy dostosować stronę do twoich potrzeb.
W każdej chwili masz możliwość zablokowania plików cookies w swojej przeglądarce. Dowiedz się jak to zrobić OK. Rozumiem

Kontakt

Dane teleadresowe

STOCZEK NATURA Sp. z o.o.
21-450 Stoczek Łukowski
ul. Dwernickiego 5

 

 

tel. +48 25 797 01 97,  

tel. +48 25 797 01 98

fax. +48 25 797 01 70

 

Zarejestrowana: Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku

VI Wydział Gospodarczy - Krajowy Rejestr Sądowy, pod nr 0000050439

Kapitał Zakładowy : 15 207 800 PLN

internet:   www.stoczek.com.pl
e-mail:     firma@stoczek.com.pl
e-mail:     sekretariat@stoczek.com.pl

godziny pracy biura:
pn-pt: 08:00 - 16:00

 

 

Zarząd

Adam Ławnik

Prezes Zarządu
tel. (+48 25) 797 01 97
fax (+48 25) 797 01 70
a.lawnik@stoczek.com.pl
sekretariat@stoczek.com.pl

Sekretariat
tel. ( + 48 25) 797 01 97 wew. 111
fax (+48 25) 797 01 70
sekretariat@stoczek.com.pl

 

  Logistyka
Anna Konicka
p.o. Kierownik Biura Obsługi Klienta
tel. (+48 17) 875 30 14
fax (+48 17) 854 15 47;
(+48 17) 875 30 11
a.konicka@makarony.pl
sprzedaz@makarony.pl
HANDEL TRADYCYJNY  

 

MAKROREGION ZACHÓD:
lubuskie, wielkopolskie,
zachodnio-pomorskie, dolnośląskie, opolskie
Marek Dawicki
Menadżer Makroregionu Zachód
tel. (+48) 509 514 498
m.dawicki@makarony.pl
m.dawicki@mp-trade.pl

 

MAKROREGION POŁUDNIE:
łódzkie, mazowieckie, lubelskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie
Tomasz Szlachetka 
Menadżer Makroregionu Południe 
tel. (+48) 501 798 669
t.szlachetka@makarony.pl
t.szlachetka@mp-trade.pl

MAKROREGION PÓŁNOC:
pomorskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, 
podlaskie
Waldemar Sierota
Menadżer Makroregionu Północ
tel. (+48) 516 077 071
w.sierota@makarony.pl
w.sierota@mp-trade.pl

 

 

HANDEL NOWOCZESNY  

 

Małgorzata Szalach
Dyrektor Biura Handlu Nowoczesnego
tel. (+48 22) 460 24 00
fax (+48 22) 460 24 01
m.szalach@makarony.pl
m.szalach@mp-trade.pl

 

Marketing
Aleksandra Trzcińska
Dyrektor Biura Marketingu
tel. (+48 22) 460 24 00
fax (+48 22) 460 24 01
a.trzcinska@makarony.pl
a.trzcinska@mp-trade.pl

Eksport
Ewa Bartnicka
Dyrektor Biura Eksportu
tel. (+48 17) 875 30 10
fax (+48 17) 875 30 20
e.bartnicka-wilusz@makarony.pl
e.bartnicka-wilusz@mp-trade.pl
export@makarony.pl

Zakupy
Daniel Wołoszka
Specjalista ds. Zakupów
tel. (+48 25) 797 01 97 wew. 122
fax (+48 25) 797 01 70
d.woloszka@stoczek.com.pl
Technologia i Kontrola Jakości
Aneta Izmer
Kierownik Zespółu Technologii i Kontroli Jakości
tel. (+48 25) 797 01 97 wew. 123
fax (+48 25) 797 01 70
a.izmer@stoczek.com.pl

Produkcja
Małgorzata Śledź
Kierownik Produkcji
tel. (+48 25) 797 01 97 wew. 120
fax. (+48 25) 797 01 70
m.sledz@stoczek.com.pl

Księgowość
Alicja Hinz
Główna Księgowa
tel. (+48 25) 797 01 97 wew. 116
fax (+48 25) 797 01 70
a.hinz@stoczek.com.pl
Kadry
Barbara Ekielska
Specjalista ds. Pracowników i Płac
tel. (+48 25) 797 01 97 wew. 118
fax (+48 25) 797 01 70
b.ekielska@stoczek.com.pl
formularz kontaktowy
imię:
nazwisko:
e-mail:
wiadomość: