Ta strona www używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy dostosować stronę do twoich potrzeb.
W każdej chwili masz możliwość zablokowania plików cookies w swojej przeglądarce. Dowiedz się jak to zrobić OK. Rozumiem

Kontakt

Dane teleadresowe

STOCZEK NATURA Sp. z o.o.
21-450 Stoczek Łukowski
ul. Dwernickiego 5

 

 

tel. +48 25 797 01 97,  

tel. +48 25 797 01 98

fax. +48 25 797 01 70

 

Zarejestrowana: Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku

VI Wydział Gospodarczy - Krajowy Rejestr Sądowy, pod nr 0000050439

Kapitał Zakładowy : 15 707 800 PLN

internet:   www.stoczek.com.pl
e-mail:     firma@stoczek.com.pl
e-mail:     sekretariat@stoczek.com.pl

godziny pracy biura:
pn-pt: 08:00 - 16:00

 

Zarząd

Rafał Dziobko

Prezes Zarządu
tel. (+48 25) 797 01 97
fax (+48 25) 797 01 70
r.dziobko@makarony.pl
sekretariat@stoczek.com.pl

Sekretariat
tel. ( + 48 25) 797 01 97 wew. 111
fax (+48 25) 797 01 70
sekretariat@stoczek.com.pl

Biuro Zarządu
Agnieszka Bruszewska
Kierownik Biura Zarządu i Kontrolingu
tel. ( + 48 25) 797 01 97
fax (+48 25) 797 01 70
sekretariat@stoczek.com.pl

Adam Ławnik

Wiceprezes Zarządu
tel. (+48 25) 797 01 97
fax (+48 25) 797 01 70
a.lawnik@stoczek.com.pl
sekretariat@stoczek.com.pl

Księgowość 

Alicja Hinz
Główna Księgowa
tel. (+48 25) 797 01 97 wew.116
fax (+48 25) 797 01 70
a.hinz@stoczek.com.pl


HANDEL TRADYCYJNY

Waldemar Sierota
Zastępca Dyrektora Sprzedaży ds. HT
tel. (+48) 516 077 071
w.sierota@makarony.pl

HANDEL NOWOCZESNY

Dariusz Cylka
Dyrektor ds. Sprzedaży - Prokurent
tel. (+48 22) 460 24 00
d.cylka@makarony.pl

Mariusz Dawicki
Menadżer Makroregionu Zachód
tel. (+48) 509 029 279
mariusz.dawicki@makarony.pl

Kamil Tokar
Menadżer Makroregionu Południe
tel. (+48) 501 798 669
k.tokar@makarony.pl

Sławomir Szczesnowski                                                              Koordynator regionalny CEN
tel. (+48) 502 436 871
s.szczesnowski@makarony.pl

Robert Komorowski                                                            Koordynator regionalny PNW
tel. (+48) 509 874 209
r.komorowski@makarony.pl

Aleksandra Olik
Kierownik ds. Kluczowych Klientów
tel. (+48 22) 460 24 00
a.olik@makarony.pl

Anna Michalska
Kierownik ds. Kluczowych Klientów
tel. (+48 22) 460 24 00
a.michalska@makarony.pl

Eliza Kielak - Grabuś
Specjalista ds. Eksportu
tel. (+48 22) 460 24 17
e.kielak-grabus@makarony.pl

 

Marketing

Aneta Bukwa
Specjalista ds. Marketingu i Opakowań
tel. (+48 22) 460 24 00
a.bukwa@makarony.pl

 

 

 

 

Logistyka
Anna Konicka
Kierownik Zespolu Obsługi Klienta
tel. (+48 17) 875 30 14
fax (+48 17) 854 15 47
a.konicka@makarony.pl

 

 

 

Zakupy
Daniel Wołoszka
Kierownik ds. Zakupów
tel. (+48 25) 797 01 97 wew. 122
fax (+48 25) 797 01 70
d.woloszka@stoczek.com.pl

 

Produkcja
Małgorzata Śledź
Kierownik Produkcji
tel. (+48 25) 797 01 97 wew. 120
fax. (+48 25) 797 01 70
m.sledz@stoczek.com.pl

 

Technologia
Aneta Izmer
Główny Technolog
tel. (+48 25) 797 01 97 wew. 123
fax (+48 25) 797 01 70
a.izmer@stoczek.com.pl
Kontrola Jakości
Agata Komorowska
Pełnomocnik Zarządu ds. Systemów Zarządzania Jakością
tel. (+48 25) 797 01 97 wew. 123
fax (+48 25) 797 01 70
a.komorowska@stoczek.com.pl

 

formularz kontaktowy
imię:
nazwisko:
e-mail:
wiadomość: